Skip to main content

Opći uvjet korištenja

Kontaktirajte nas

Opći uvjet korištenja

Odgovornost za objavljene sadržaje Udruga Philos poduzima sve odgovarajuće radnje kako bi informacije na ovim mrežnim stranicama bile pravovaljane i točne. Mrežne stranice udruge Philos sadrže i informacije trećih osoba i poveznice na druge internetske sadržaje za koje udruga Philos ne odgovara. Zaštita autorskog prava Svi sadržaji objavljeni na ovim internetskim stranicama zaštićeni su autorskim pravom i mogu se koristiti samo pod uvjetima propisanim Zakonom. Promjene Udruga Philos zadržava pravo izmjene, dopune ili uklanjanja bilo kojeg dijela ovih mrežnih stranica u bilo kojem trenutku. Promjene stupaju na snagu objavljivanjem na ovim mrežnim stranicama ili kada su korisnici o njima obaviješteni. Udruga Philos Zagreb, 23. rujna 2022. godine